Czekoladki z logo firmy, czekoladki z napisem
Pokaż się na tle konkurencji
 
 

Sklep internetowy pastry.com.pl - dekoracje cukiernicze, torty w stylu angielskim, pureei inne

Szukasz towarów, które pomogą stworzyć twoje torty w stylu angielskim czy też inne wypieki?

Wychodząc na przeciw klientowi detalicznemu nasza firma Pastry Creation postanowiła otworzyć sklep internetowy www.pastry.com.pl dedykowany nie tylko dla odbiorcy hurtowego, ale także właśnie dla domowych amatorów cukiernictwa chcących stworzyć niepowtarzalne wypieki we własnej kuchni.
Dlatego w naszej ofercie są wyjątkowe produkty dla wyjątkowego klienta dbającego o każdy szczegół swego cukierniczego dzieła. Zajdą tutaj Państwo: puree owocowe, produkty w stylu angielskim które umożliwią dekorowanie tortów w stylu angielskim takie jak maty do koronek, stojaki na torty, barwniki, marcepany, formy do silikonu, posypki, wycinaki i inne.

Aktualnie polecamy następujące produkty i nowości.

Limonka Kaffir

Limonka KaffirLimonka Kaffir - czyli – papeda, dzika limonka, tajska limonka. Jednak bez względu na to, jak się ją nazwie to zawsze jest bardzo cytrusowa i aromatyczna..
Jako produkt występuje w różnej formie, czyli są: liście limonki kaffir, skórki limonki kaffirpod
Więcej na temat limonki kaffir.

Magiczna czekoladka - WooW e-motion

magiczna czekoladka woow e-motionMagiczna czekoladka, dzięki której ożywisz urodzinowy tort i wprawisz gości w zaskoczenie!
Jedynie czego potrzebujesz to czekoladkę oraz urządzenie z systemem Android lub ios, na które trzeba pobrać darmową aplikację Magic Xperience ze sklepu Google Play lub App Store.
Więcej o magicznej czekoladce WooW e-motion.

Puree owocowe, pulpa owocowa

puree owocowe marakujaPrzygotowaliśmy ofertę na puree z przeróżnych owoców. Niewątpliwie do produkcji użyto wyłącznie naturalne składniki - to właśnie dzięki temu masz pełne przekonanie, że puree owocowe jest apetyczne oraz bezpieczne i gwarantuje intensywność smaku oraz smakowitych doznań. Przeczytaj więcej o puree owocowym.

Torty w stylu angielskim

torty w stylu angielskimDekorowanie tortów w stylu angielskim to sztuka, którą możesz poznać i wykonać dzięki bogatej ofercie produktów dostępnych w naszym sklepie. Zobacz więcej jak przygotować torty w stylu angielskim.

 

* Oferta zawarta w formularzu, nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.  

2018 © Pastry Creation - Produkty dla gastronomii, czekoladki z logo, czekoladki z napisem, czekoladki z logo firmy, czekoladki z napisami
Projekt: FDGSTUDIO.net - Tworzenie stron www katowice

NOWY BLOG KULINARNY