Czekoladki z logo firmy, czekoladki z napisem
Pokaż się na tle konkurencji
 
 

Sklep - Produkty bez glutenu, żywność bezglutenowa, makarony bezglutenowe i inne

Sklep Pastry.com.pl obserwując zmieniający się rynek i widząc zapotrzebowanie postanowił rozszerzyć swój asortyment o produkty dla tych, którzy nie akceptują glutenu w swojej diecie. Stworzyliśmy specjalny dział gdzie umiejscowiliśmy wszystkie produkty bez glutenu. Oferujemy duży wybór mixów, mas i mieszanek bez glutenu takich jak: bezglutenowa mieszanka do chleba i pizzybezglutenowa mieszanka do Focaccii, bezglutenowa mieszanka do tiramisu. W szczególności polecamy mix makaron bezglutenowy w kolorach czarny, biały, zielony i innych.  Dodajesz jedynie białka jajek i jedna paczka wystarcza na przygotowanie około 27 całych makaronów bezglutenowych. Bogaty asortyment żywności bez glutenu w naszym sklepie odmieni Twoje życie. Zapraszamy. 

Nowość bez glutenowa.

Bezglutenowa mieszanka do brownie

Bezglutenowa mieszanka do brownieTo zmieni życie bezglutenowca. Masa do wypieku ciasta brownie bez glutenu to nowość, która umożliwi przygotowanie pysznego ciasta. Opakowanie wystarcza na zrobienie ciasta 20x20 cm. Wystarczy dodać masło i jajka.


 

* Oferta zawarta w formularzu, nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.  

2018 © Pastry Creation - Produkty dla gastronomii, czekoladki z logo, czekoladki z napisem, czekoladki z logo firmy, czekoladki z napisami
Projekt: FDGSTUDIO.net - Tworzenie stron www katowice

NOWY BLOG KULINARNY